Alfa kursus

Kristlust tutvustavat Alfa kursust viiakse läbi igal aastal kümnetes tuhandetes maailma eri kohtades.

Üks kursusekord koosneb kahest osast – 30-40 minutiline ettekanne kindlal teemal ja sellele järgnev mõtetevahetus. Mõnele meeldib kangesti kuulata, aga ta ei taha ise sõnakestki lausuda. See on siin täiesti võimalik. Teine ei jaksa kuulata kuigi palju – tahaks kohe vahele rääkida, kosta ja isegi vaielda. Loeng tuleb siiski vastu pidada. Pärast seda antakse võimalus oma arvamust avaldada.

Kursus sobib igas eas inimesele. Mõni vanem inimene pelgab oma asjatundmatust arvates, et seal on ju kõik noored. See pole tõsi. Viimastel aastatel on Alfas osalenud terve rida pensioniealisi inimesi. Samal ajal on alati olnud ka noori, kes huvituvad kõigest. Vanust oleme arvestanud vestlusgruppide moodustamisel.

Kursuse formaadi juurde kuulub ka kohvilaud. Kõik on osalejatele põhimõtteliselt tasuta.

Siioni kirikus viime Alfa kursust läbi üks kord aastas alustades jaanuaris. Kursusega võib liituda kolmel esimesel korral. Kogunetakse kümme korda + pidulikumalt lõpetamisele. Alfa pole traditsiooniline leerikursus ega ka mitte piibliõpe, aga põhiosa vajalikest eelteadmistest saab sealt kätte. Umbes pooled osalenutest on kasutanud Alfat sammuks kogudusele lähenemisel ja edaspidi sellega liitumisel, teised mitte. Nii annab kursus infot igavikulistes küsimustes orienteerumiseks ja seisukohavõtuks, sest millalgi elu jooksul peab ju ka nendes asjades selgust otsima.

Kursust juhatab Margus Mäemets.

Contact / Location

Contact info

123-456-7890
123, New Lenox, Chicago IL 60606
info@yoursitename.com

Gathering Times

Saturday:
5:30pm

Sunday:
8:00am, 9:15am, 11:00am

Events / Calendar
[trx_sc_events type="detailed" past="" cat="0" orderby="none" title_style="default" count="5" columns="1"]