Meeskond

Margus Mäemets – Pastor, e-post: margus.maemets@gmail.com
Liina Antsmaa – Raamatupidamine, e-post: liina.antsmaa@gmail.com
Jaano Vahter – Juhatuse esimees, diakon, majandus, e-post: vtr@vtr.ee
Tanel Õispuu – Juhatuse liige, diakon, Alfa kursus, majandus, e-post: kajall@hot.ee
Andi Nõukas – Juhatuse liige, jooksvad küsimused, e-post: andynoukas@gmail.com
Maris Paomees – Juhatuse liige, naistöö, e-post: marispaomees@gmail.com
Lilian Kaasma – Juhatuse liige, lastetöö, e-post: lilian.kaasma@gmail.com
Koit Voojärv – Diakon, e-post: koit.voojarv@gmail.com
Valter Rooso – Diakon, e-post: valterrooso@hotmail.com
Kalle Usin – Diakon, e-post: kalle.usin@gmail.com
Janek Järveots – Diakon, e-post: janekjarveots002@hot.ee
Tiiu Tulk – Lastetöö, e-post: tiiutulk@gmail.com
Heldi Vahter – Muusikatöö, e-post: heldi.vahter@gmail.com
Karl-Mihkel Truu – Noortetöö, e-post: karltruu8@hotmail.com
Heelika Aus – Kirjanduslett, e-post: heelika.aus@gmail.com
Õile Aavik – Peaperenaine, e-post: oileaavik@gmail.com

Koguduse juhatus koguneb korralisele koosolekule üks kord kuus reeglina kuu viimasel nädalal.
Ettepanekuid juhatusele saab esitada aadressil: info@siion.ee
Juhatuse laiendatud koosseis ehk aktiiv, kuhu kuuluvad lisaks juhatusele ja diakonitele ka erinevate tööharude juhid, koguneb vastavalt vajadusele paar korda aastas.
Koguduse diakonid on volitatud vaimulikud töötegijad, kellel on õigus vajadusel asendada pastorit tema ülesannetes.

Hetkel on kogudusel 9 diakonit: Kalle Usin, Valter Rooso, Riho Veermets, Tanel Õispuu, Jaano Vahter, Janek Järveots, Koit Voojärv, Taimi Krull, Marge Mäemets. Janek Järveots teenib aastast 2017 väikest Leisi Baptistikogudust pastorina. Kalle Usin juhatab Palvekliiniku tööd. Valter Rooso on olnud kiriku avamisest alates peahelitehnik ja nüüd juba aastaid kristliku Kuressaare Pereraadio direktor. Raadiostuudio asub Siioni kiriku ruumides. Tanel Õispuu teenib kogudust sõnaga ja on üks kandvatest isikutest Alfa kursuse läbiviimisel. Koit Voojärv täiendab ennast Usuteaduslikus Seminaris ning on kontaktisikuks kogukonnaga suhtlemisel, kuna kuulub Vallavalitsuse koosseisu abivallavanemana. Jaano Vahter on mees, kelle sõna on majandusküsimuste otsustamisel kõige kaalukam. Taimi Krull ja Marge Mäemets on abiks diakooniatöös pakkudes hingehoidu koguduse õdedele. Vaimulikus töös aitab jõudumööda kaasa veel pastor-emeeritus Herman Mäemets.

Contact / Location

Contact info

123-456-7890
123, New Lenox, Chicago IL 60606
info@yoursitename.com

Gathering Times

Saturday:
5:30pm

Sunday:
8:00am, 9:15am, 11:00am

Events / Calendar